NAJA FOREST-2xCEMSM-Tekutý lipozomálny Vitamín - C

Doplnok výžívy-Tekutý lipozomálny vitamín C je momentálne najúčinnejší tekutý vitamín C dostupný na slovenskom trhu, pretože okrem samotného vitamínu C obsahuje aj iné účinné látky ako napr.: vitamín E, MSM, ľanový olej a L-arginín. Je to vitamínový komplex veľmi účinný na posilnenie imunity ľudského organizmu. Vstrebáva sa z tenkého čreva až z 95% a to okamžite po jeho požití a uvoľňuje sa ihneď do krvného riečišťa.Jeho rozpustná látka vstupuje priamo do buniek. Takýto stav je možné dosiahnuť iba infúziou alebo intravenóznou injekciou.

Predaj skončil
Priemerné hodnotenie
5 / 5
Hodnotené 1×
5
4
3
2
1

KOMPLETNÁ ŠPECIFIKÁCIA

Môže pomôcť v tejto oblasti:

chudnutie, zvyšovanie svalovej hmoty, problémy s metabolizmom, alergia, ekzém, astma, autoimunitné ochorenia, gastrointestinálne vredy, rakovina prsníka, energia, duševná sviežosť, ateroskleróza, únava, únava, depresia, problémy so spánkom, úzkosť, žalúdok, problémy s vlasmi a nechty, obehové poruchy, libido, lymfóm, leukémia, vysoký cholesterol, kožné problémy, vysoký triglyceridov, vysoký krvný tlak, pečeňové problémy, migréna, lymfatické čistenie, opuchy, infekcie (baktérie), choroba Chronické ochorenie, problémy s prostatou, rakovina prostaty, spätný tok, infekcie (vírusy), chrípka, katarakta, reumatoidná artritída, mužské a ženské problémy, zvýšenie športovej výkonnosti, mŕtvica, kardiovaskulárne choroby, nadváha, obezita, syndróm chronickej únavy

Názov :
Tekutý liposomálny vitamín-C (Hericium erinaceus)

Balenie
150 ml/1 ks

Upevnenite si imunitný systém tekutým Naja Forest Liposomalnym  vitamínom C !

Formula je vyvinutá pro športovcov a aktivnych ľudí. Naja Forest CEMSM sa z 95% absorbovuje do nášho tela.

Odporúčané dávkovanie: 5 ml / deň (1 čajová lyžička-ráno pred jedlom)

 CEMSM má pomarančovú chuť. Dávka postačuje na 30 dní. Jedna jediná fľaša Naja Forest CMSM obsahuje 50 000 mg lipozomálneho vitamínu C

 Ale prečo práve CMSM?

 Pretože okrem vitamínu C obsahuje:

-ľanové oleje, MSM, L-arginín a vitamín E v lipozomálnej forme.

 Lipozomálna receptúra ​​zaisťuje takmer dokonalú absorpciu a využitie aktívnych zložiek. Lipozomálne zložky vstupujú do tenkého čreva rýchlo a priamo.

 Lipozomálny vitamín C sa využíva na 95%, pretože sa úplne vstrebáva z tenkého čreva, uvoľňuje sa do krvného riečišťa a jeho rozpustená účinná látka vstupuje priamo do buniek. Takýto stav je možné dosiahnuť iba infúziou alebo intravenóznou injekciou .

Zloženie produktu:

Obsah účinnej látky

v 5 ml

NRV% *

Vitamin C

1000 mg

1250

Ľanový olej

215 mg

NA

MSM

200 mg

NA

L-arginin

100 mg

NA

Vitamin E

12 mg

100

Čistená voda, vitamín C (kyselina L-askorbová, L-askorbát sodný), ľanový olej, MSM, emulgátor: sójový lecitín, polysorbát 80, rastlinný glycerol, L -arginin, aróma: pomarančová chuť, vitamín E vitamín A (DL-alfa-tokoferol)

sladidlo: sukralóza, konzervačné činidlo: sorbát draselný.

* NRV = denný referenčný príjem pre dospelých

UPOZORNENIE :. Tento produkt nenahrádza pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Uchovávajte na bezpečnom mieste, mimo dosahu detí! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku!

SKLADOVANIE: Po otvorení skladujte na suchom mieste (najlepšie v chladničke), chránenom pred svetlom.

Čo je lipozomálny vitamín C?

Lipozomálny vitamín C znamená, že účinná látka vitamínu C je zabalená do fosfolipidovej obálky s membránou veľmi podobnou našim bunkám. Tak je ľahšie absorbovaná bunkami a obsah lipozómov sa ľahšie dostáva do našich buniek. To si možno predstaviť ako náplň malých (membránovo tvarovaných, fosfolipidových) guľou vitamínom A, takže prechádzajú priamo cez náš krvný obeh, bez toho aby boli trávené. Približne 80% tradičných vitamínov C (tablety, prášky atď.)sa vylučuje močom. To znamená, že aj keď užijete vyššiu dávku vitamínu C, absorbuje sa až 200 mg z 1 000 mg konvenčného vitamínu C. Naproti tomu u lipozomálneho vitamínu sa absorbuje 95% / asi 950 mg C vitamínu.

"Jeden z najsľubnejších spôsobov použitia lipozómov ako nosičov liekov. Lipozómy sú malé lipidové pľuzgieriky, v ktorých môžu byť liečivá zabalené, ale vzhľadom k fyzikálno-chemickej povahe lipidovej steny môžu prenikať hydrofóbnym povrchom, ako je bunková membrána. Univerzita Semmelweis má v liposomovém výskumu dlhú tradíciu. Lipozómy vo svojej súčasnej forme dodávajú aktívnu zložku priamo a konkrétne z cievnej dráhy do bunkového tkaniva požadovaného tkaniva. V dôsledku zacielenia je účinná látka zavedená do bunky alebo do vybraného bunkového organellum (jadro, mitochondrie) v cieľovej bunke ...... ".

Výhody vitamínu C

Vitamín C aktivuje proliferáciu protilátok, posilňuje fagocyty, posilňuje imunitný systém a robí ho odolným voči infekciám.
V procesoch produkcie energie v tele, ktoré prebiehajú v mitochondriách v bunkách, sa vytvárajú voľné radikály. Voľné radikály sú agresívne molekuly ničiace bunky a ich počet sa zvyšuje v chorobe, strese a v dôsledku fajčenia.
Vitamín C, ako účinný antioxidant, chráni naše telo pred bunkovými účinkami voľných radikálov.
Vitamín C je nevyhnutný pre produkciu kolagénu a je zodpovedný za zdravú kožu a zdravé spojivové tkanivo.
Vitamín C je nevyhnutný pre syntézu nadobličkových hormónov.
Podporuje správnu absorpciu železa, zinku, vápnika, horčíka a ďalších minerálov.
Znižuje vstrebávanie škodlivých minerálov - nikel, olovo, kadmium, vanád atď.
Priaznivo ovplyvňuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi.
Znižuje škodlivé účinky fajčenia.
Inhibuje starnutie kože a rakovinu buniek.
Obnovuje zásoby vitamínu E v tele.
Vitamín C môže zastaviť krvácanie ďasien.
Pomáha hojiť rany a popáleniny a regeneráciu svalov.
Reguluje hladinu kryštalickej látky v histamíne, ktorá vyvoláva imunitnú odpoveď a znižuje príznaky alergických reakcií. Zlepšuje stav pacientov s astmou s alergiami.
Znižuje riziko vzniku šedého zákalu.
Podporuje inaktiváciu liekov, toxínov a kontaminantov v pečeni.
Znižuje poškodenie spôsobené znečistením životného prostredia a fajčením.
Stimuluje rozklad kyseliny fenolovej kyseliny tyrosovej na kyselinu fumarovú.
Vstupuje do biosyntézy žlčových kyselín.
Uľahčuje syntézu kyseliny listovej, čo vedie k biologicky aktívnej kyseline tetrahydrofolovej.

Výhody MSM:

MSM (methylsulfonylmethan) je organická zlúčenina síry, ktorá je prítomná v každom živom organizme. Síra sa v tele používa ako stavebný materiál k vytváraniu enzýmov, protilátok, spojivového tkaniva a aminokyselín.

Je obzvlášť obľúbený pri liečbe artritídy a degeneratívnych ochorení kĺbov, pretože podporuje tvorbu spojivových tkanív a podporuje kĺby, šľachy a väzy.
Preukázaná výhoda MSM spočíva v tom, že znižuje artritídu, zlepšuje elasticitu a obnovuje tvorbu kolagénu. Výskum ukazuje, že veľa pacientov trpí artritídou, bolesťami kĺbov, stuhnutosťou, problémy s kolenami / chrbtom a obmedzeným rozsahom pohybu.
Zlepšuje zažívacie ťažkosti (napr. Priepustnú črevnú stenu). MSM môže pomôcť obnoviť obloženie tráviaceho traktu a znížiť zápalové / alergické reakcie niektorých potravín. Zlepšuje vstrebávanie, takže môže byť účinnou pomocou pri diéte.
Znižuje bolesť svalov a kŕče. Dobrá správa pre ľudí, ktorí žijú aktívne, ale trpia bolesťami svalov: Výskum naznačuje, že MSM je prírodné analgetikum, ktoré pomáha predchádzať a liečiť bolesť svalov, pulzáciu a opuchy a zároveň zlepšuje mobilitu. Ukázalo sa, že napomáha regenerácii svalov po cvičení, poranení a dokonca aj po chirurgickom zákroku - ale zdá sa zvlášť prospešné pri použití v kombinácii s inými protizápalovými liekmi.
Ako MSM eliminuje bolesť svalov? To možno vysledovať len späť k úlohe síry v tele, ktorá je z veľkej časti uložená v tkanivách, ktoré tvoria svaly a kĺby. MSM pomáha opraviť stuhnuté tkanivá vo svaloch, ktoré sa počas cvičenia rozkladajú, a tým zabraňuje opuchom.
MSM tiež obnovuje pružnosť a priepustnosť svalov, čo znamená, že živiny môžu ľahšie prechádzať tkanivami, uľahčovať regeneračné prácu a odstraňovať kyselinu mliečnu, ktorá môže po tréningu spôsobiť "pálenie". Výsledkom je: pre regeneráciu je potreba oveľa menej času.
To môže pomôcť rastu vlasov. Bojujete s rednutím vlasov alebo plešatosťou? Dobrou správou je, že sa ukázalo, že MSM pomáha zvyšovať hladinu kolagénu a keratínu, čo sú dve živiny, ktoré môžu vytvárať nové cibule alebo chĺpky. Kolagén a keratín sa často vyskytujú vo výrobkoch pre starostlivosť o vlasy, pretože poskytujú silu, trvanlivosť a "zdravý" vzhľad vlasov - a tiež pomáhajú zvrátiť vypadávanie vlasov.
Vitamín E je vitamín rozpustný v tukoch s antioxidačným účinkom, ktorý chráni bunkovú membránu jednotlivých buniek.

L-arginín, všetky aminokyseliny!

Aminokyseliny patria medzi najdôležitejšie molekuly v celej oblasti biochémie. Hlavnou úlohou našej DNA je vyrábať aminokyseliny, ktoré potom hrajú úlohu pri tvorbe proteínov.

Deväť z 20 aminokyselín je nevyhnutných, pretože nie sú produkované telom. Tieto aminokyseliny musia byť získané z nášho jedla. Arginín je jednou z 11 neesenciálnych aminokyselín, konkrétnejšie podmienečne esenciálne aminokyseliny. Mnoho výhod arginínu zahŕňa podporu bunkového delenia, imunitné funkcie a hojenie rán. Je pravda, že naše telo môže produkovať (syntetizovať) prirodzene, ale iba za určitých podmienok a v prítomnosti ďalších aminokyselín a ďalších látok.

Nedostatok L-arginínu môže byť spôsobený fyzickým alebo psychickým stresom alebo intenzívnym tréningom, ktorý významne spomaľuje produkciu, takže skôr alebo neskôr ho nebudete môcť správne produkovať. Výsledkom môže byť nedostatok arginínu, ktorý môže spôsobiť rad problémov, takže je potrebné priviesť ho zvonku. Medzi prírodné zdroje L-arginínu patrí orech, slnečnica a sezamové semienka, hnedá ryža, ovsené vločky, otrubový chlieb a semená svätojánskeho chleba.

Pozitívne účinky L-arginínu:

 • znižuje krvný tlak
 • má pozitívny vplyv na srdcové funkcie a sexuálny výkon
 • zvyšuje množstvo kyslíka dodávaného do srdca a svalov
 • podporuje produkciu rastového hormónu
 • efektívny posilňovač fyzického výkonu
 • podporuje výber inzulínu
 • zvyšuje ukladanie glykogénu vo svaloch
 • podieľa sa na tvorbe kreatínu, čo má za následok zvýšenie energetických zásob (ATP) vo svaloch
 • pomáha pri doprave kyseliny mliečnej zo svalov, vďaka ktorým sú pri zaťažení odolnejšie a znižuje
 • svalovú horúčku
 • je tiež známy svojimi neutralizačnými vlastnosťami
 • urýchľuje zotavenie zo zranenia
 • podporuje chudnutie svalovej hmoty a odbúravanie tukov
 • pomáha pri regenerácii
 • efektívny enhancer potencie a sexuálny stimulátor
 • má pozitívny vplyv na imunitný systém.

Zloženie produktu:
 
Obsah účinnej látky v 5 ml NRV% *
Vitamín C 1000 mg 1250
Ľanový olej 215 mg NA
MSM 200 mg NA
L-arginín 100 mg NA
Vitamín E 12 mg 100
* NRV = denný referenčný príjem pre dospelých NA = údaje nie sú k dispozícii

Zloženie: Čistená voda, vitamín C (kyselina L-askorbová, L-askorbát sodný), ľanový olej, MSM, emulgátor: sójový lecitín, polysorbát 80, rastlinný glycerol, L-arginín, aróma: pomarančová príchuť, vitamín E Vitamín A (DL -alfa-tokoferol), sladidlo: sukralóza, konzervačné činidlo: sorbát draselný.

Pre koho je produkt doporučený a kedy a s akým cieľom produkt užívať?

Pre mladých aj pre starších ľudí
Pre športovcov (Zvyšuje športový výkon a regeneráciu svalov)
V prípade vypadávanie vlasov
Pri detoxikácii tela
Pri gastrointestinálnych problémoch, vredoch, k zlepšeniu absorpcie
V oslabenom stave pre zotavenie sa z choroby
Na jeseň a v zime na prevenciu infekcií

Zmiernenie príznakov syndrómu chronickej únavy
Pri problémoch s kĺbmi, pri bolestiach kĺbov a svalov
V prípade krvácania ďasien
K regulácii krvného tlaku, krvného cukru, cholesterolu
Pre podporu funkcie srdca
V prípade kožných ťažkostí
Ak chcete zabrániť vráskam
 

Naja Forest CEMSM bol vyvinutý pre zvýšenie účinnosti vitamínov, ktoré obsahuje!

,
5

Tá rýchlosť vstrebávania do organizmu je fascinujúca.Veľmi príjemný produkt. Doporučujem

Klady
Zápory
 • zloženie

Súvisiace produkty