CSINTA - KORNÚTOK-Sušené bio ovocie

CSINTA | Sušené ovocie | Kód: 65-84
Novinka

Sušené bio ovocie

Dostupnosť
Skladom
1,99 €
1,66 € bez DPH
Priemerné hodnotenie
5 / 5
Hodnotené 1×
5
4
3
2
1

Čo je Csinta?

Csinta (ČInta) je surová ovocná pochúťka vyrobená z čerstvého organického ovocia pri nízkej teplote. Vďaka špeciálnemu ručnému sušeniu si ovocie zachováva svoju vlastnú chuť, arómu a živiny. Naše suroviny sú domáce, kontrolované ovocie v organickej kvalite: jablká, slivky, čerešne, jahody, dule, hrušky, marhule, alebo rakytník. Okrem toho pripravujeme aj zázvorové a korenené Csinty z čerstvého zázvoru, čerstvo namletého korenia a čerstvo vylisovanej citrónovej šťavy. Do lievikov pridávame sušenú zmes slnečnice, tekvicové alebo sezamové semená, vlašské orechy,  med a rôzne korenia.

Čo neobsahuje?
Komponenty Csinta sú jednoduché. Môže to byť dlhý zoznam vecí, ktoré v ňom  obiahnuté nie sú. Napríklad nie je prítomný žiadny pridaný cukor ani sladidlo. Žiadne prísady, príchute, dokonca ani kyselina citrónová alebo pektín.

Na čo je dobrá?

Csinta je vynikajúcim doplnkom detského občerstvenia (desiaty). Dospelí ju už tiež objavili ako chutné denné občerstvenie. Môžete ním obdarovať seba alebo ostatných. Nová možnosť, ktorá rozširuje paletu farieb pri vedomom a zdravom stravovaní. Môžete sa použiť ako surovina pri špeciálnych jedlách a dezertoch. Môže sa. z nej pripraviť bezlepkové béžové, ovocné sushi alebo tavený kozí syr obalený v skaramelizovanom ovocí 

Csinta kornútok: Jablko, slivka, višňa, zázvor

,
5

Šmakuje

Klady
Zápory
  • Možnosť žutia ako žuvačky, pritom veľmi dobrý chuť
Kód Príchuť Dostupnosť Cena
65-84 Jablko Skladom 1,99 € s DPH
65-85 Višňa Skladom 1,99 € s DPH
65-86 Slivka Skladom 1,99 € s DPH
65-87 Zázvor Skladom 1,99 € s DPH