CSINTA - ROLKY-Sušené bio ovocie

CSINTA | Sušené ovocie | Kód: 64-96
Akcia Novinka

Sušené bio ovocie

Dostupnosť
Skladom
1,00 €
0,83 € bez DPH
Priemerné hodnotenie
5 / 5
Hodnotené 2×
5
4
3
2
1

Čo je Csinta?

Csinta (ČInta) je surová ovocná pochúťka vyrobená z čerstvého organického ovocia pri nízkej teplote. Vďaka špeciálnemu ručnému sušeniu si ovocie zachováva svoju vlastnú chuť, arómu a živiny. Naše suroviny sú domáce, kontrolované ovocie v organickej kvalite: jablká, slivky, čerešne, jahody, dule, hrušky, marhule, alebo rakytník. Okrem toho pripravujeme aj zázvorové a korenené Csinty z čerstvého zázvoru, čerstvo namletého korenia a čerstvo vylisovanej citrónovej šťavy. Do lievikov pridávame sušenú zmes slnečnice, tekvicové alebo sezamové semená, vlašské orechy,  med a rôzne korenia.

Čo neobsahuje?
Komponenty Csinta sú jednoduché. Môže to byť dlhý zoznam vecí, ktoré v ňom  obiahnuté nie sú. Napríklad nie je prítomný žiadny pridaný cukor ani sladidlo. Žiadne prísady, príchute, dokonca ani kyselina citrónová alebo pektín.

Na čo je dobrá?

Csinta je vynikajúcim doplnkom detského občerstvenia (desiaty). Dospelí ju už tiež objavili ako chutné denné občerstvenie. Môžete ním obdarovať seba alebo ostatných. Nová možnosť, ktorá rozširuje paletu farieb pri vedomom a zdravom stravovaní. Môžete sa použiť ako surovina pri špeciálnych jedlách a dezertoch. Môže sa. z nej pripraviť bezlepkové béžové, ovocné sushi alebo tavený kozí syr obalený v skaramelizovanom ovocí 

Csinta rolky:

Hruška, zárvor, marhuľa, jahoda, višňa, slivka, jablko

,
5

Vôňa a chuť

Klady
Zápory
  • Príjemná vôňa

,
5

Fantastická chuť

Klady
Zápory
  • Celkové prevedenie, chuť, nápad
Kód Príchuť Dostupnosť Cena
64-89 Hruška Skladom 1,00 € s DPH
64-90 Zázvor Skladom 1,00 € s DPH
64-91 Marhuľa Skladom 1,00 € s DPH
64-92 Jahoda Skladom 1,00 € s DPH
64-93 Višňa Skladom 1,00 € s DPH
64-94 Slivka Skladom 1,00 € s DPH
64-96 Jablko Skladom 1,00 € s DPH