Italian Style chutney – „Cibuľový džem“ 330 ml

CHILIYARD | Chili | Kód: 100-131
Novinka

Mierne štipľavý cibuľový džem
🔴🔴🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵

Dostupnosť
Skladom
7,95 €
6,63 € bez DPH

Italian Style chutney – „Cibuľový džem“ 330 ml

Ručne vyrobená, jedinečne ochutená, lekvárovo-cibuľková zvláštnosť, gurmánsky zážitok z pridanej červenej cibule, domácich paradajok, talianskeho korenia a trochy chilli papričky scotch bonnet

Mierne pikantný

Popis:

Odporúčame na: Akékoľvek jedlá talianskej chuti, cestoviny, mäso, hydinu, grilované mäso, grilované mäso a zeleninu, vynikajúce hamburgery, sendviče, raňajkový toaston, toast, ale dokonca aj tortilly, burritos alebo misku nachosových lupienkov.

Mierne pikantný, pikantný cibuľový džem. Pridané domáce paradajky a talianske korenie evokujú každému známu a obľúbenú chuť. Ideálne pre akékoľvek talianske cestoviny, lasagne, milánske, bolony top, ale tiež nevyhnutné pre dobrý hamburger. Ideálny je tanier s plátkom vyprážaného mäsa a zemiakov alebo grilovanej zeleniny. Karamelizovaná červená cibuľa dodáva hustej, džemovitej, len trochu pikantnej cibuľovej marmeláde sladkú chuť. Vyrobené z domácej červenej cibule s malou chilli papričkou a korením.

Veľké prevedenie, je vhodný ako  ochutnávka, suvenír, alebo darček. Môže byť prepravovaný v príručnej batožine lietadla. Vďaka silnému šesťhrannému sklu je možné ju preposlať aj poštou.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.