BIOHEAL-Kolagén a kyselina hyalurónová (60 ks)-Pre krásnu a zdravú pokožku!

BIOHEAL | Pre ženy | Kód: 42-59

Bioheal-Kolagén a kyselina hyalurónová (60 ks tabletiek)-Doplnok výživy

Dostupnosť
Skladom
23,40 €
19,50 € bez DPH
Priemerné hodnotenie
5 / 5
Hodnotené 1×
5
4
3
2
1

Z prírodných látok, vitamínov a minerálov nachádzajúcich sa v mäkkých kapsulách, prispieva zinok spolu so selénom k ​​obnoveniu a udržaniu zdravia a krásy vlasov a nechtov.

 Bez laktózy    Bez cukru

-500 mg kolagénu
-50 mg kyseliny hyalurónovej
-s vitamínom C a meďou

Kolagén je jednou z najobľúbenejších „zázračných prísad“ v kozmetickom priemysle. Dnes na pultoch obchodov nájdeme čoraz viac produktov, ktoré môžu vnútorne vyživovať naše telo a obísť tak účinky produktov starostlivosti o tvár. To je tiež dôležité, pretože s pribúdajúcim vekom klesá produkcia vysokej hladiny kolagénu a kyseliny hyalurónovej.

Kolagén je jedným z najdôležitejších proteínov v tele a len málokto vie, že je nielen dôležitý pre udržanie našej krásy a mladosti, ale je nevyhnutný aj pre fungovanie každého orgánu spojivového tkaniva, kde je nevyhnutná silná a trvalá pružnosť. Kolagén sa nachádza vo svaloch, šľachách, kĺboch, chrupavkách a dokonca aj v našich kostiach a vnútorných orgánoch. Na rozdiel od všetkých protichodných povestí, naše telo neustále produkuje kolagén, ale časom sa táto produkcia môže spomaliť - v dôsledku toho majú napríklad starší ľudia menej pružnú pokožku a ich kĺby nefungujú tak, ako pred niekoľkými desaťročiami.

Náš produkt zabraňuje znižovaniu tejto produkcie tým, že aktívne zložky v ňom prispievajú k produkcii kolagénu, čím chránia zdravie a krásu našej pokožky. Meď pridaná do produktu pomáha zachovať farbu a pigmentáciu našich vlasov a pokožky. Odporúčame konzumovať s našim vitamínom krásy True Pearl!

Vedeli ste, že…?

-vitamín C prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a tým k udržaniu normálneho stavu a funkcie pokožky

-meď prispieva k normálnej pigmentácii pokožky a vlasov

-kyselina hyalurónová je vysokomolekulárny uhľohydrát, ktorý sa nachádza vo všetkých našich tkanivách

-kolagén je obrovský proteín, ktorý sa nachádza vo veľkom množstve v našej pokožke, kostiach a chrupavkách

Dávkovanie: 1 filmom obalená tabletka denne, po jedle, s 1 - 2 dl tekutiny.

Doporučujeme: v prípade nedostatku kolagénu

Zloženie: kolagén, látka zvyšujúca hmotnosť tabletky (mikrokryštalická celulóza), kyselina L-askorbová, kyselina hyalurónová, protihrudkujúce látky (horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý, mastenec), maltodextrín, stabilizátor (hydroxypropylmetylcelulóza), farbivá (železo titán), farbivá oxid), síran meďnatý, extrakt z granátového jablka (Punica granatum), resveratrol.

Účinná látka v 1 tablete

NRV1

Kollagén

500 mg

-

Kyselina hyalurónová 

50 mg

-

Vitamín C

80 mg

100%

Meď

2 mg

200%

Rezveratrol

1 mg

-

Granátové jablko

(Punica granatum) extrakt

5 mg

-

1NRV: % referenčnej hodnoty denného príjmu pre dospelých

Môže sa predávkovať kolagénom alebo kyselinou hyalurónovou?

V skratke: nie. Kolagén je bielkovina, ktorá sa nachádza aj v našej bežnej strave. Kyselina hyalurónová je vysokomolekulárny uhľohydrát, ktorý sa tiež nesmie predávkovať.

Prečo potrebujete okrem kolagénu aj vitamín C?

Kolagén je neesenciálna zlúčenina, čo znamená, že naše telo je schopné syntetizovať (produkovať) ju. Potrebuje však vitamín C alebo kyselinu askorbovú - pretože pomáha produkovať kolagén, čo z neho robí vynikajúci doplnok k produktom obsahujúcim kolagén.

Ako dlho mám užívať kolagén a kyselinu hyalurónovú, aby bol účinok čo najlepší?

Odporúčame 2-mesačnú aplikáciu nášho produktu, ktorú sa oplatí opakovať 4-krát ročne, aby sa udržala správna výživa vlasov, pokožky a nechtov, dá sa však bezpečne užívať po celý rok.

Existuje ďalší produkt, ktorý môže zvýšiť účinok produktu?

Okrem nášho vitamínu krásy odporúčame predovšetkým náš vitamín krásy True Pearl, ale naše výrobky s vitamínom C môžu byť tiež vynikajúcimi doplnkami, pretože vitamín C prispieva k normálnej tvorbe kolagénu, a tým k udržaniu normálneho stavu pokožky a ciev.

        Skladujte na suchom mieste, chránenom pred svetlom a sálavým teplom, mimo dosahu malých detí, pri teplote nepresahujúcej 25 ° C! Doplnok výživy nie je náhradou vyváženej, zmiešanej stravy a zdravého životného štýlu! Neprekračujte odporúčaný denný príjem!

,
5

Kvalita

Klady
Zápory
  • Doteraz som tento produkt kupoval zo zahraničia.KOnenčne je dostupný už aj na Slovensku.