BIOHEAL-Magnézium + Vitamín B6 250 mg organický s predĺženým uvoľňovaním (105 ks)-Na zníženie únavy

BIOHEAL | Duševná sviežosť | Kód: 38-55

Magnézium + Vitamín B6 250 mg organický s predĺženým uvoľňovaním (105 ks)-Doplnok výživy

Dostupnosť
Skladom
12,35 €
10,29 € bez DPH
Priemerné hodnotenie
5 / 5
Hodnotené 1×
5
4
3
2
1

Náš produkt obsahuje organické magnézium, ktoré sa dokázateľne lepšie vstrebáva  ako jeho anorganický náprotivok. Vysokým obsahom účinných látok a predĺženou absorpciou prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania, k normálnej funkcii vašich svalov a spolu s vitamínom B6 k normálnemu fungovaniu vášho nervového systému.

 Bez laktózy   Vegetarián

250 mg magnézium
1,6 mg vitamínu B6
Predĺžená absorpcia

Zima je tu, ale vyhli by ste sa únave?

Aktívne zložky horčíka Bioheal a vitamínu B6 okrem iného pomáhajú znižovať únavu  a pomáhajú tiež udržiavať  zuby a kosti v normálnom stave.

Čím je výrobok jedinečný?

Ukázalo sa, že absorpcia magnézia v organickej forme je lepšia ako vo forme anorganických zlúčeninín. Náš produkt má predĺženú absorpciu, čo umožňuje účinným látkam rozpúšťať sa dlho a rovnomerne. Vďaka vysokému obsahu magnôzia a vitamínu B6 stačí užiť 1 tabletu denne.

Zloženie: citrát horečnatý, oxid horečnatý, stabilizátory (arabská guma, hydroxypropylmetylcelulóza, polyetylénglykol), sacharóza, látka zvyšujúca hmotnosť tabletky (mikrokryštalická celulóza), látky proti spekaniu (oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín), horečnaté soli oxid), pyridoxín hydrochlorid.

Množstvo účinnej látky na tabletu

NRV1

Magnézium

250 mg

67%

B6-vitamin

1,6 mg

114%

Vedeli ste, že…?

Magnézium prispieva k zníženiu únavy, správnemu fungovaniu nervového systému a normálnej činnosti svalov

Vitamín B6 sa podieľa na normálnych metabolických procesoch produkujúcich energiu a prispieva k normálnemu fungovaniu nervového a imunitného systému, normálnej produkcii červených krviniek a znižovaniu únavy a vyčerpania.

Odporúčaná spotreba:

-v prípade zvýšeného vyčerpania

-nedostatku magnézia

-pre tehotné a dojčiace matky

-strava, chudnutie a nevyvážená strava

Dávkovanie: Jedna filmom obalená tableta denne s 1 - 2 dl tekutiny.

        Skladujte na suchom mieste, chránenom pred svetlom a sálavým teplom, mimo dosahu malých detí, pri teplote nepresahujúcej 25 ° C! Doplnok výživy nie je náhradou vyváženej, zmiešanej stravy a zdravého životného štýlu! Neprekračujte odporúčaný denný príjem!

,
5

Odporúčam, mne pomohol. Únava je preč👍