BIOHEAL-Multivitamín 40+ (70 ks)

BIOHEAL | Duševná sviežosť | Kód: 60-77

Bioheal-Multivitamín 40+ (70 ks)-Doplnok výživy

Dostupnosť
Skladom
14,00 €
11,67 € bez DPH
Priemerné hodnotenie
5 / 5
Hodnotené 1×
5
4
3
2
1

Náš produkt je komplexná multivitamínová receptúra ​​obsahujúca 12 druhov vitamínov, 8 druhov minerálov a rastlinné účinné látky. Niektoré účinné látky obsiahnuté v koreni ženšenu (Panax ginseng) obsiahnuté v produkte pomáhajú udržiavať vitalitu a bdelosť a niektoré účinné látky obsiahnuté v liste Ginkgo biloba podporujú krvný obeh, pamäť a mozgové funkcie pred starnutím.

 Bez laktózy   Vegetarián

20 druhov vitamínov a minerálov
extrakt z ginka dvojlaločného
panax s extraktom zo ženšenu

Bioheal Multivitamin 40+ bolo špeciálne prispôsobené výživovým potrebám osôb starších ako 40 rokov. Podľa toho jeho zložky pomáhajú chrániť bunky pred oxidačným stresom, z rastlinných aktívnych zložiek ženšen pomáha udržiavať vitalitu a prispieva k optimálnej duševnej a kognitívnej funkcii a ginkgo biloba s vekom podporuje krvný obeh, pamäť a mozgové funkcie.

Jeho účinné látky tiež pomáhajú udržiavať zdravé kosti, udržiavať normálne fungovanie imunitného systému a znižovať únavu a vyčerpanie. 22 aktívnych zložiek nášho produktu nám poskytuje komplexnú podporu nielen v starobe!

Vedeli ste, že…?

-vitamíny C, D, zinok a mangán pomáhajú udržiavať zdravé kosti

-vitamíny C, B2, B3, B6, B7, B12 a jód a meď prispievajú k normálnemu fungovaniu nervového systému.

-zinok, jód a železo prispievajú k udržaniu duševného fungovania

-vitamíny A, C, B6, B12, D, kyselina listová a železo, zinok a selén prispievajú k normálnemu fungovaniu imunitného systému.

-vitamíny B2, C, E, mangán, selén, zinok a meď pomáhajú chrániť bunky pred oxidačným stresom, ktoré majú antioxidačné účinky

-kyselina listová prispieva k normálnej tvorbe krvi, vitamín B6 a železo k normálnej tvorbe červených krviniek, vitamín B2 k udržaniu normálneho stavu červených krviniek.

-vitamín C pomáha znižovať únavu 

Doporučuje sa:

-po dosiahnutí veku 40 rokov a vyššie

-pre dieterov

-športovcom a v prípade zvýšenej fyzickej aktivity

Dávkovanie: Jedna filmom obalená tableta denne s 1 - 2 dl tekutiny.

Zloženie: látky zvyšujúce hmotnosť tabletky (fosforečnany vápenaté, mikrokryštalická celulóza), kyselina L-askorbová, fumarát železitý, citrát zinočnatý, extrakt z ginkgo biloby, extrakt z panax ginseng, D1-alfa-tokoferol-acetát, stabilizátory (zosieťovaný karboxid sodný) celulóza, hydroxypropylmetylcelulóza, hydroxypropylcelulóza, polyetylénglykol), nikotínamid, seleničitan sodný, protispekavé látky (horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý, mastenec), pantotenát vápenatý, sulfid mangánatý, pyroflavín sulfát, riboflavín síran, tiamínmononitrát, farbivá (oxid titaničitý, červený oxid železitý, žltý oxid železitý), retinylacetát, kyanokobalamín, kyselina pteroylmonoglutámová, chlorid chromitý, jodid draselný, biotín, molybdenan amónny, cholekalciferol

Množstvo účinnej látky na tabletku obalenú filmom

NRV1

Vitamín-C

80 mg

100%

Ginkgo biloba -extrakt (24/6)

30 mg

-

Panax ginseng -extrakt

30 mg

-

      z toho ginzenozidy

3 mg

-

Vitamín B-3 (niacin)

16 mg

100%

Železo

14 mg

100%

VItamín-E

12 mg

100%

Zinok

10 mg

100%

Vitamín-B5 (kyselina pantoténová)

6 mg

100%

Vitamín-B2 (riboflavin)

2,8 mg

200%

Vitamín-B6

2,8 mg

200%

Vitamín-B1 (tiamin)

2,2 mg

200%

Mangán

2 mg

100%

Meď

1 mg

100%

Vitamín-A

800 µg

100%

Kyselina listová

200 µg

100%

Jód

150 µg

100%

Vitamín-B7 (biotin)

100 µg

200%

Selén

55 µg

100%

Molibdén

50 µg

100%

Chróm

40 µg

100%

Vitamín-D3

25 µg (1000 NE)

500%

Vitamín-B12

5 µg

100%

* NRV:% odporúčaná denná referenčná hodnota príjmu v % pre dospelých

Mal by som okrem multivitamínu brať aj nejaké ďalšie lieky?

Závisí to od zložiek multivitamínu a stravy a životného štýlu. V prípade aktívneho životného štýlu môže byť stále potrebný horčík, v prípade fajčenia antioxidantov napr. Odporúča sa príjem vitamínu C plus.

Ako zistím, či je multivitamín vhodný pre potreby môjho tela?

Komplexný multivitamín obsahuje väčšinu potrebných vitamínov a minerálov, väčšinou v nevyhnutných množstvách. Stojí za to porovnať zloženie každého produktu.

Môžu deti brať aj multivitamíny pre dospelých?

Pre deti s prípravkom pre dospelých stačí užiť pol tablety denne, čo nie je také ľahké prehltnúť. Preto špeciálne pre deti odporúčame multivitamíny vo forme jemných žuvacích tabliet alebo vitamínov z ďasien, ktoré sú veľmi výhodné

,
5

produkt berie náš dedko už rok ako výživový doplnok, ktorý mu pomáha ostať mladý telom aj dušou. Máme s nimi zatiaľ veľmi dobrú skúsenosť.