NAJA FOREST-Chaga - 100 ml - Prírodný detoxikátor tela

NAJA FOREST | Nervový systém | Kód: 28-45
Akcia -12%

Doplnok výživy-Tekutý extrakt z huby bio Chaga. Môže pomôcť v tejto oblasti: Zvýšenie svalovej hmoty, pri gastrointestinálnych vredoch, nedostatku energie, dodaní duševnej sviežosti, pri únave, depresii, problémoch so spánkom, úzkosti, zápaloch žalúdka a čriev, poruchách obehu, vysokého cholesterolu, problémoch s pokožkou, vysokom triglyceride, vysokom krvnom tlaku, problémoch s pečeňou, obezite, syndróme chronickej únavy

Dostupnosť
Skladom
35,00 € 39,99 €
29,17 € bez DPH
Priemerné hodnotenie
4 / 5
Hodnotené 1×
5
4
3
2
1

KOMPLETNÁ ŠPECIFIKÁCIA

Môže pomôcť pri tejto chorobe:

Zvýšenie svalovej hmoty, pri gastrointestinálnych vredoch, Nedostatku energie, dodaní duševnej sviežosti, pri únave, depresii, problémoch so spánkom, úzkosti, Zápaloch žalúdka a čriev, Poruchách obehu, Vysokého cholesterolu, Problémoch s pokožkou, Vysokom triglyceride, Vysokom krvnom tlaku, problômoch s pečeňou, obezite, syndróm chronickej únavy
Obsahuje tuto hubu: Chaga
Balenie: 100 ml

Zloženie:

 • huba z biologicky sušenej popolčekovej kôry (Inonotus obliquus): 0,125 g / ml
  Glycerol: 0,8 g / ml
  Obsah 57% polysacharidov
  Výrobok obsahuje 20 porcií.

  Pôvodné huby pochádzajú z Ruska. Gurmáni ju pili ako čaj. Má hnedú farbu a obsahuje všetky lesné vôňe s dochuťou rannej rosy.

  Bola používaná starými Rimanmi,v  barbarskej Európe a starými Rusmi.

  Slovania ju používali pri obličkových, pľúcnych a gynekologických problémoch. Chaga lektvarom liečili choroby kĺbov a kože.

 

Nutričné hodnoty 5 ml

100 ml

Energetický obsah (kj / kcal) 82,85/ 19,8 111657/396
Tuk (g) 0,0116 0,32
Nasýtené mastné kyseliny (g) 0,01 0,21
Sacharidy (g) 4,9 98
- z toho cukor (g) 0,008 0,17
Protein (g) 0,11 0,23
Kuchyňská soľ (g) 0,001 0,02

 

Chaga huba 0,63               12,5
z toho polysacharidy               0,36 7,2

 

Chemické zloženie chaga:

 • organické kyseliny
 • steroly (ergosterol)
 • vysoký mangánový popol
 • phytoncide
 • polysacharidy (Naša surovina má obsah polysacharidov 57%.)
 • flavonoidy
 • pteriny, lanosterol, inotodiol
 • minerály (draslík, vápnik, zinok, železo, nikel, kobalt, horčík, striebro atď.)

Hlavné liečivé účinky chaga sú:

vlastnosti-lekárske a biologické účinky

antitoxický-odstraňuje toxíny z tela.

radioprotector-Chaga zabraňuje dramatickému poklesu počtu bielych krviniek a leukopéniu spôsobenému ožarovaním a pomáha regenerovať tkanivá zapojené do krvotvorby. Zvyšuje vylučovanie rádioaktívnych látok z tela.

adaptívne-zvyšuje odolnosť tela voči škodlivým vplyvom prostredia, chorobám a infekciám. Chaga nielen posilňuje imunitu, ale tiež ju znižuje, keď je príliš aktívna, ako je tomu u autoimunitných ochorení.

účinok na fyziologické procesy v tele-má dobré účinky na srdce, dýchací systém, vegetatívny a centrálny nervový systém a mozgovú aktivitu. Výsledkom je normálny krvný tlak, zníženie hladiny cholesterolu a cukru v krvi.

antioxidant-ovplyvňuje regeneráciu a regeneráciu buniek a obnovuje celé telo. Zlepšuje funkciu orgánov, pleť vyzerá mladšie, zlepšuje stav vlasov a nechtov.

protizápalový-je to predovšetkým kvôli schopnosti chaga posilniť imunitný systém. Protizápalové účinky sú spôsobené prítomnosťou antioxidantov.

gastrointestinálna ochrana-ukázalo sa, že je účinný proti gastrointestinálnym poruchám: Telo úspešne bojuje proti baktériám Helicobacter pylori, ktoré spôsobujú gastritídu a vredy.

Chaga v liečbe chronických ochorení:

Onkologické ochorenia
Chaga má priamy účinok na rakovinové bunky a spôsobuje apoptózu (programovaná smrť), predovšetkým v ranných štádiách rakoviny. Výrazne znižuje vedľajšie účinky chemoterapie a rádioterapie.

Gastrointestinálne choroba
Liek Chaga sa používa na liečbu chronickej gastritídy, polypu, žalúdočných vredov a dvanástnika. S použitím 1-3 týždňov sa počet polypov znižuje, vredy sa hoja. Zlepšuje črevnú peristaltiku a zloženie žalúdočnej kyseliny.

Diabetes mellitus
Extrakt z vody Chaga má terapeutický účinok pri liečbe cukrovky: znižuje hladinu cukru v krvi, odstraňuje smäd a únavu, zlepšuje náladu a energiu.

Psoriasis (Svrab)
Ukázalo sa, že Chaga je obzvlášť účinný pri psoriáze v dôsledku chronického zápalu čreva a pečeňových problémov. Dlhodobé a pravidelné používanie Chaga vedie k úplnému vyriešeniu psoriázy a veľmi dlhodobej remisie. Okrem toho sú tiež významne zlepšené indexy pečene, gastrointestinálneho traktu a žlčníka.

Pomáha tiež prestať fajčiť
Fajčenie je jedným z vysoko rizikových faktorov pre rakovinu pľúc. Chaga tiež normalizuje pľúca fajčiarov.
 
Doporučená aplikácia:

5 ml denne v akejkoľvek tekutine (napr. čaj, voda, džús).
Neprekračujte odporúčanú dennú dávku!
Doplnky stravy nenahrádzajú vyváženú, zmiešanú stravu a zdravý životný štýl.

Kontraindikácie:
Žiadne

,
4

V tejto kvalite len u digilekarne.Ďakujem.

Klady
Zápory
 • Pomohla pri problémoch s pečeňou.