BIOHEAL-Rastlinný glukozamín + MSM (120 ks)-Pre zdravie kostí a chrupaviek

BIOHEAL | Kosti a kĺby | Kód: 61-78

Bioheal-Rastlinný glukozamín + MSM (120 ks)-Doplnok výživy

Dostupnosť
Nedostupné
16,00 €
13,33 € bez DPH
Priemerné hodnotenie
5 / 5
Hodnotené 1×
5
4
3
2
1

Glukozamín sulfát, ktorý sa nachádza vo väčšine produktov obsahujúcich glukozamín, je živočíšneho (väčšinou rakovitého) pôvodu, ale náš produkt obsahuje glukozamín z rastlín, takže tí, ktorí sú citliví na kôrovce, ho môžu bezpečne konzumovať. Odporúča sa pre pacientov s ochorením kĺbov alebo s poruchami kĺbov vyvolanými cvičením.

 Bez laktózy   Bez cukru

1 500 mg glukozamínu rastlinného pôvodu
500 mg MSM
vitamíny a minerály

Glukozamín je prírodná látka, ktorá sa zvyčajne vyrába z chitínového brnenia morských živočíchov. Náš výrobok na druhej strane obsahuje rastlinný glukozamín, na rozdiel od mnohých výrobkov na trhu, čo z neho robí ideálnu voľbu pre tých, ktorí sú citliví na morské živočíchy.

Zdravý športový životný štýl môže naše kĺby opotrebovať, ale výberom správnej stravy môžeme urobiť veľa pre ochranu ich zdravia. Glukozamín pomáha funkcii kĺbových tkanív vystavených treniu a regenerácii chrupavkového tkaniva. Je však dôležité poznamenať, že glukozamín si telo neprodukuje samo, je nevyhnutné ho pravidelne vymieňať. Malé množstvo glukozamínu sa nachádza vo väčšine potravín, ale skutočne bohatým zdrojom sú morské plody vrátane mušlí. Ako doplnok vyváženej stravy odporúčame náš produkt, ktorého účinné látky pomáhajú udržiavať zdravie našich kostí a chrupaviek.

Náš produkt je odporúčaný pre pacientov s ochorením kĺbov a poruchami kĺbov vyvolanými cvičením.

Vedeli ste, že…?

-vitamín C prispieva k správnej tvorbe kolagénu, prostredníctvom ktorého prispieva k správnemu fungovaniu chrupavky

-MSM je forma organickej síry, ktorá sa nachádza vo všetkých živých organizmoch

-vitamín D prispieva k udržaniu zdravých kostí a k normálnej absorpcii vápniku

-mangán prispieva k normálnej tvorbe spojivového tkaniva

-meď sa podieľa na udržiavaní normálneho stavu spojivových tkanív

-zinok a mangán prispievajú k udržaniu normálnej kosti

Dávkovanie: 3x1 filmom obalená tableta denne, s jedlom alebo bez jedla, zapitá dostatočným množstvom tekutín

Zloženie: rastlinný glukozamín sulfát, metylsulfonylmetán, látka zvyšujúca hmotnosť tabletky (mikrokryštalická celulóza), stabilizátory (arabská guma, hydroxypropylmetylcelulóza), modifikovaný škrob, kolagén, kyselina L-askorbová, látky proti spekaniu, mastenec, jadrové kyseliny (mastné kyseliny) citrát zinočnatý, farbivá (oxid titaničitý, žltý oxid železitý), zvlhčovacie činidlo (glycerol), síran horečnatý, glukonát meďnatý, cholekalciferol.

Množstvo účinnej látky

v 3 tabletkách obalených filmom

v 100 g prípravku

Glükózamin-sulfát

1500 mg

50 g

Metil-sulfonil metán

500 mg

16,7 g

Kollagén

100 mg

2,67 g

Vitamín-C

80 mg (100%1)

0,33 g

Zinok

10 mg (100%1)

0,225 g

Mangán

3 mg (100%1)

0,1 g

Meď

1 mg (100%1)

0,03 g

Vitamín-D

75 µg/3000 NE (100%1)

0,25 mg

 

Na čo je vhodný glukozamín?

Zvyčajne sa nachádza v doplnkoch výživy ako glukozamín sulfát a jeho hlavný účinok je na naše kĺby - pomáha udržiavať jeho štruktúru a funkciu. Molekuly glukozamínu 3 sú schopné viazať vodu, a tým pomáhajú nasýtiť chrupavku vodou, čím znižujú akékoľvek opotrebenie.

Prečo je dobré mať glukozamín rastlinného pôvodu?

Glukozamín používaný vo väčšine produktov sa extrahuje z morských živočíchov - bohužiaľ, viac ľudí môže byť na ňu alergických alebo sa nehodia do vegánskej stravy. V našom produkte je glukozamín rastlinného (kukuričného) pôvodu, takže si ho môžu vychutnať alergici a vegáni.

Čo je MSM a prečo ho potrebujem?

Skratka pre metylsulfonylmetán. Je tiež prítomný v našich kĺboch, navyše vo veľkom množstve. Niektoré výskumy preukázali, že má protizápalový účinok pri ťažkostiach s kĺbmi.

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE: Výrobok sa má používať iba pod lekárskym dohľadom! Produkt nemôže byť použitý ako zdroj výhradný živín! Nekonzumujte viac, ako je odporúčaná denná dávka! Pri konzumácii produktu dbajte na rozmanitú, vyváženú stravu a zdravý životný štýl, pretože konzumácia produktu ich nenahradí!

 

,
5

ODPORÚČAM! Moja bolesť kĺbov je už minulosťou a to vďaka tomuto vitamínu.


Súvisiace produkty