REAPER GHOST- HABANERO pikantná želatina - 100 ml

CHILIYARD | Chili | Kód: 95-126
Novinka

Mimoriadne pikantná želatína
🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔵

Dostupnosť
Skladom
6,95 €
5,79 € bez DPH

REAPER GHOST– HABANERO – pikantná želatina - 100 ml

Ručne, po domácky vyrábaný pikantná želatina z domácky pestovanej Carolina reaper, Bhut jolokia a Red habanero papriky.

Silne pikantný

Popis:

Odporúčané pre: Príchute do polievok, dusených pokrmov a akýchkoľvek šťavnatých, polievkových jedál, ale vynikajúce na dochutenie pečienok, pokrmov z diviny, grilovania, mäsa, rýb, sendvičov, šalátov, cestovín, hamburgerov a iných jedál.

Mimoriadne pikantné želé vyrobené z karolíny reaper, bhut jolokia (pálivá chilli) a červenej papriky habanero. Špeciálne párovanie troch rekordných, výrazne pikantných čili. Hustá pikantná želatina podobná džemu, ktorá sa hodí do polievok, gulášovej polievky, rybej polievky, vývaru alebo k šťavnatým jedlám, napr. na ochutenie dusených jedál. Má výraznú chuť korenia, nie je slaná ani octová, takže je vynikajúca pre milovníkov maďarských a korenistých chutí. Bez pridaných príchutí a prísad vracia konkrétnu korenistú príchuť. Odporúčame pre nových aj skúsených pikantnérov, ale opatrne, v malých dávkach.

Malé prevedenie, je vhodná ako  ochutnávka, suvenír, alebo darček. Môže byť prepravovaná v príručnej batožine lietadla. Vďaka silnému šesťhrannému sklu je možné ju preposlať aj poštou.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.