SCOTCH BONNET- HABANERO pikantná želatina - 47 ml

CHILIYARD | Chili | Kód: 85-116
Novinka
Dostupnosť
Skladom
3,95 €
3,29 € bez DPH
Priemerné hodnotenie
5 / 5
Hodnotené 1×
5
4
3
2
1

SCOTCH BONNET– HABANERO – pikantná želatina - 47 ml

Ručne, po domácky vyrábaný pikantná želatina z domácky pestovanej orange habanero a scoth bornet papriky.

Silne pikantný

Popis:

Odporúčame pre: Príchute do polievok, dusených pokrmov a akýchkoľvek šťavnatých, polievkových jedál, do exotických, orientálnych, ázijských a karibských jedál, ale je vynikajúci na pečenie, jedlá z diviny, grily, mäso, ryby, sendviče, šaláty, cestoviny, hamburgery , a ďalšie potraviny.

Výraznejšie pikantná omáčka z papriky habanero a škótskej kapoty. Špeciálne párenie dvojznakových ochutených čili paprík . Husté, lekvárovo pikantné želé, ktoré sa hodí k polievkam, jedlám v exotickom a ázijskom štýle, ale napríklad aj na dochutenie maďarskej gulášovej polievky, rybej polievky, vývaru alebo šťavnatým jedlám,  je výborné aj na dochutenie dusených jedál. Bez pridania príchutí špecificky vracia výraznú chuť čili papriky habanero a scotch bonnet. Jeho svieža chuť, ktorá je podobná citrusom, ho robí výnimočným. Nesolený, octový výrobok, obzvlášť odporúčaný na varenie.

Malé prevedenie, je vhodná ako  ochutnávka, suvenír, alebo darček. Môže byť prepravovaná v príručnej batožine lietadla. Vďaka silnému šesťhrannému sklu je možné ju preposlať aj poštou.

,
5

Odskúšali sme na grill párty. Veľmi sa osvedčila.

Klady
Zápory
  • Napriek pikantnosi stále cítiť jej chuť