Tokajsko Asu - Medové chutney - „Cibuľový džem“ 330 ml

CHILIYARD | Chili | Kód: 99-130
Novinka

NIE je pikantný
🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵🔵

Dostupnosť
Skladom
7,95 €
6,63 € bez DPH

Tokajsko Asu - Medové chutney - „Cibuľový džem“ 330 ml

Ručná výroba, jedinečná chuť, džemové, cibuľové chutney. Domáca cibuľa, 5 puttonové Tokajské Asu, výrobný med, špeciálne korenie a malý balzamikový ocot dodávajú produktu gurmánsky chuťový zážitok!

NIE pikantné

Popis:

Odporúčame: Vyrobené ako doplnok k husacej pečeni, ale odporúča sa aj ajo doplnok pre hydinu, pečeň, pečené mäso, grilované mäso, zeleninu, hamburgery, sendviče, toasty, toasty, tortilly, burritos. Ako vynikajúca príloha alebo na hranolky, na namáčanie!

Sladký - príjemný - pikantný cibuľový džem. Pridané Tokaji Asu a producentský med z neho robia vynikajúci doplnok k husacej pečeni, ktorú milujeme. Hustý, džem podobný, NIE pikantný výrobok, ktorý poteší aj tých, ktorí naozaj nemajú radi korenené. Vyrobené z domácej cibule, 5 puttonovskéTokaji Asu, s prídavkom výrobného medu a korenia. Hodí sa k akémukoľvek pokrmu z hydiny alebo iného mäsa a môže sa použiť ako poleva na hamburgery alebo sendviče. Jeho chuť je sladká, vďaka asu a medu sme chute vyvážili trochou balzamikového octu.

 Môže to byť aj vynikajúci, jedinečný darček. Vďaka silnému sklu je možné ho vo vhodnom balení zaslať poštou.

Veľké prevedenie, je vhodná ako  ochutnávka, suvenír, alebo darček. Môže byť prepravovaná v príručnej batožine lietadla. Vďaka silnému šesťhrannému sklu je možné ju preposlať aj poštou.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.