BIOHEAL-Vitamín C zo šípok-1 000 mg s predĺženou absorpciou (70 ks)-Na podporu imunitného systému

BIOHEAL | Nervový systém | Kód: 58-75

Bioheal-Vitamín C 1000 so šípkami s predĺženou absorpciou (70 ks)-Doplnok výživy

Dostupnosť
Nedostupné
10,40 €
8,67 € bez DPH
Priemerné hodnotenie
5 / 5
Hodnotené 1×
5
4
3
2
1

Produkt s výnimočne vysokou hladinou vitamínu C a prírodným šípkovým extraktom, ktorý zaisťuje hladké a dlhotrvajúce rozpustenie vitamínu C, ktorý sa rýchlo vylučuje zo získaného produktu, pomocou filmom obalenej tablety s predĺženým vstrebávaním.

Bezlaktózový  Vegetarián

-Vysoký obsah vitamínu C.
-S prírodným extraktom zo šípky
-Predĺžená absorpcia (vstrebávanie)

Dali by ste si vitamín C, ale neviete ktorý?

Telo nie je schopné dlhodobo uchovávať vitamíny rozpustné vo vode, napríklad vitamín C, známy tiež ako kyselina askorbová, takže nadbytok sa rýchlo vylučuje. Preto je Bioheal Rosehip Vitamin C formulovaný so špeciálnym zložením pre nepretržitú absorpciu, ktoré zaisťuje rovnomerné a dlhotrvajúce rozpustenie aktívnych zložiek.

Šípka je rastlina divokej ruže, veľmi obľúbená rastlina v EU kvôli vysokému obsahu vitamínu C. Vďaka vysokému obsahu vitamínu C jeho denná konzumácia prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania, ako aj k normálnemu fungovaniu imunitného systému.

Vedeli ste, že vitamín C ...?

-má antioxidačný účinok

-prispieva k zníženiu únavy 

-pomáha k normálnemu fungovaniu nervového systému

-prispieva k normálnemu fungovaniu imunitného systému

-prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a tým k udržaniu normálneho stavu pokožky, krvných ciev, kostí, chrupaviek, ďasien a zubov

-na udržanie normálnej psychologickej funkcie

Vedeli ste, že šípky ...?

-obsahujú najviac vitamínu C zo všetkých lesných a záhradných plodov v EU?

-bobule by nemali byť namočené v horúcej vode, pretože vitamín C sa ničí okolo 50 ° C

Odporúčaná konzumácia:

-najmä v chladných, prechodných mesiacoch

-v prípade zvýšeného stresu, fyzickej námahy, vyčerpania

-pre tehotné a dojčiace matky

-v prípade nedostatku železa

-v prípade jarnej únavy

Zloženie: Kyselina L-askorbová, stabilizátory (hydroxypropylmetylcelulóza, polyetylénglykol), maltodextrín, šípkový extrakt, farbivo (oxid titaničitý), protihrudkujúce látky (horečnaté soli mastných kyselín, mastenec).

Množstvo účinnej látky na filmom          obalenú tabletu Zvýšenie výšky poistného v% za dané obdobie (NRV% *)

       Vitamín-C

1000 mg

1250%

Extrakt zo šípky

25 mg

 -

* NRV:% odporúčaná denná referenčná hodnota príjmu v % pre dospelých

V ktorú dennú dobu mám užívať vitamín C?

Závisí to od toho, aký produkt vitamínu C si vyberiete, pretože vitamín rozpustný vo vode rýchlo eliminuje prebytok. Preto je najlepšie zvoliť tabletu / kapsulu s predĺženým uvoľňovaním, ktorá kontinuálne uvoľňuje účinnú látku. Odporúčame ich užívať po raňajkách, aby nedošlo k podráždeniu žalúdka. Ak si vyberiete tabletu s predĺženým uvoľňovaním, odporúča sa ju užiť priebežne počas dňa (ráno - popoludní, až do 3 rozdelených dávok).

Koľko vitamínu C by ste mali denne skonzumovať?

Strata absorpcie vitamínu C nie je príliš veľká, využije sa asi 75% prijatého množstva. Vplyv na životné prostredie, stres, horúčka, pravdepodobne pooperačné stavy, fyzická práca, fajčenie a používanie antikoncepcie zvyšujú potrebu. Odporúčaná denná dávka je 80 mg, ale v závislosti od vášho životného štýlu sa môžu bezpečne konzumovať väčšie množstvá.

Koľko vitamínu C by som mala užívať počas tehotenstva?

Počas tehotenstva je dôležitá najmä pestrá a zdravá strava. Odporúčaný príjem vitamínu C je 60 - 85 mg / deň, v závislosti od tela. Vitamín C je vitamín rozpustný vo vode, jeho nadbytok sa vylučuje močom, avšak počas tehotenstva je telo oveľa citlivejšie, takže môže dráždiť žalúdok, preto sa konzumácia vyššej dávky neodporúča. Zvyčajne postačuje toto množstvo alebo o niečo viac, takže nie je potrebné ich dopĺňať. Ak užívate čokoľvek iné, určite sa poraďte so svojím gynekológom!

Dá sa vitamínom C predávkovať?

Pretože je to vo vode rozpustný vitamín, nemožno sa ním predávkovať. Mnoho ľudí užíva takzvané „megadávky“ vitamínu C a tvrdí, že na tom nemôže byť nič zlé. Pozorovania však naznačujú, že chronický príjem vitamínu C nad 1 000 mg denne môže byť škodlivý. Najbežnejším príznakom sú obličkové kamene, ale vitamín C sa môže ukladať v tkanivách aj vo forme drobných kryštálov.

DENNÉ  DÁVKOVANIE : 1 filmom obalená tabletka denne s 1 - 2 dl tekutiny

 

,
5

Bezkonkurenčný prípravok

Klady
Zápory
  • zloženie

Súvisiace produkty