BIOHEAL-Vitamín K2 so 150 μg vitamínu D3 a rastlinnými extraktmi-Na udržanie normálnych kostí

BIOHEAL | Imunita | Kód: 40-57

Bioheal-Vitamín K2 so 150 μg vitamínu D3 a rastlinnými extraktmi (70 ks)-Doplnok výživy

Dostupnosť
Nedostupné
6,30 € 7,90 €
5,25 € bez DPH

P R E C H O D N E  N E D O S T U P N É  !

Okrem dobre využitého vitamínu K2 náš produkt obsahuje aj vitamín D3, ktorý prispieva k udržaniu normálnych kostí vzájomnou podporou.

 Bez laktózy   Bez cukru

150 µg vitamínu K2
10 µg vitamínu D3
Pridané rastlinné extrakty

Náš produkt obsahuje 150 µg vitamínu K2 v najužitočnejšej forme, menachinón-7, s prídavkom vitamínu D, ktorý pomáha udržiavať normálne kosti a pomáha vstrebávať vápnik a udržiavať normálnu hladinu vápnika v krvi.

V našich kostiach sa staré kostné tkanivo neustále rozkladá, pretože sa na ich mieste vytvárajú nové. Rozklad starých kostí je spôsobený bunkami nazývanými osteoklasty, v ktorých vitamín K2 hrá kľúčovú úlohu v prevencii nadmernej aktivity. Je to preto, že ak majú tieto bunky príliš veľkú aktivitu, oslabujú kosti, čo môže spôsobiť osteoporózu. Vitamín K2 hrá dôležitú úlohu pri tvorbe novej kosti tým, že umožňuje osteokalcínu hromadiť vápnik v kostiach.

Náš produkt bol navyše doplnený o výťažok z kapusty, ktorý je vynikajúcim prírodným zdrojom vitamínu K, extrakt z cesnaku, ktorý má veľa fyziologicky priaznivých účinkov, a extrakt z čierneho korenia, ktorý prispieva k vstrebávaniu živín.

Vedeli ste, že …?

-vitamín K2 a vitamín D3 navzájom prispievajú k udržaniu normálneho stavu kostí,

-vitamín D3 prispieva k normálnej absorpcii vápniku

-vitamín K2 sa podieľa na normálnej zrážanlivosti krvi čierne korenie podporuje vstrebávanie živín

Zloženie:

látky zvyšujúce hmotnosť tabletky (fosforečnany vápenaté, mikrokryštalická celulóza), stabilizátory (polyvinylpyrolidón, zosieťovaná sodná soľ karboxymetylcelulózy, hydroxypropylmetylcelulóza, polyetylénglykol), kapustový extrakt, leňoškový extrakt, menachinón-7, menachinón-7. horečnaté soli, oxid kremičitý, mastenec), extrakt z Piper nigrum (čierne korenie) (95% obsah piperínu), farbivo (oxid titaničitý), cholekalciferol.

Množstvo účinnej látky na 1 tabletku

NRV1

K2-vitamin

150 µg

200%

D3-vitamin

10 µg

200%

Výťažok z kapusty

20 mg

-

Výťažok z cesnaku

10 mg

-

z toho allicin  

300 µg

-

Výťažok z čierneho korenia

5 mg

-

% referenčnej hodnoty denného príjmu pre dospelých

 

Aké sú príznaky nedostatku vitamínu K?
Pri nedostatku vitamínu K sa môžu vyskytnúť nasledujúce príznaky: krvácanie, poruchy zrážania, absorpcia tukov a / alebo dysfunkcia pečene.
Kedy užívať vitamín K?
Vitamín K prispieva k zdraviu kostí a pomáha dostať vápnik z krvi do kostí. Okrem toho prispieva k zrážaniu krvi, takže ak užívate liek, ktorý pomáha alebo brzdí zrážanie krvi, dávajte pozor na množstvo vitamínu K, ktoré užívate, poraďte sa so svojím lekárom.
Aké potraviny obsahujú vitamín K?
Maďarská strava má nízky obsah vitamínu K. Nachádza sa hlavne v špenáte, keli, kalerábe a pečeni.
Čo treba dávať pozor pri užívaní vitamínu K?
Prispieva k zrážaniu krvi, takže ak užívate liek, ktorý pomáha alebo brzdí zrážanie krvi, dávajte pozor na množstvo vitamínu K, ktoré užívate, poraďte sa so svojím lekárom.

        Skladujte na suchom mieste, chránenom pred svetlom a sálavým teplom, mimo dosahu malých detí, pri teplote nepresahujúcej 25 ° C! Doplnok výživy nie je náhradou vyváženej, zmiešanej stravy a zdravého životného štýlu! Neprekračujte odporúčaný denný príjem!

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.