BIOHEAL-Železo+Organický komplex zinku (70 ks)-Na normálnu tvorbu krvi

BIOHEAL | Imunita | Kód: 44-61

Bioheal-Železo+Organický komplex zinku (70 ks)-Doplnok výživy

Dostupnosť
Nedostupné
9,80 €
8,17 € bez DPH
Priemerné hodnotenie
4 / 5
Hodnotené 1×
5
4
3
2
1

Minerály v organických väzbách náš organizmus lepšie využíva ako minerály v anorganických zdrojoch. Náš výrobok obsahuje organicky viazané železo a zinok, ako aj vitamín C, ktorý pomáha pri vstrebávaní železa, a je doplnený o kyselinu listovú, ktorá prispieva k normálnej tvorbe krvi.

 Bez laktózy    Bez cukru

-Zdroj organického železa
-Pridaná kyselina listová
-Pridaný vitamín C.

Mnohí z nás bojujú s únavou alebo s vyčerpanosťou - čo môže byť spôsobené tým, že naše telo neprijíma dostatok železa, aj keď je železo potrebné na tvorbu hemoglobínu. V našich červených krvinkách je kyslík naviazaný na hemoglobín, takže ho môžete transportovať do našich buniek. Ak ich nie je dostatok, naše bunky prijímajú menej kyslíka, vďaka čomu sa cítime unavenejší. Náš výrobok obsahuje aj železo a zinok v organickej forme, ktoré majú lepšiu biologickú dostupnosť ako anorganické formy. Zinok sa podieľa na metabolizme sacharidov a metabolizme makroživín. Okrem toho sme pridali vitamín C, ktorý prispieva k absorpcii železa okrem znižovania únavy, a kyselinu listovú, ktorá zase prispieva k normálnej tvorbe krvi.

Vedeli ste, že…?

-železo prispieva k tvorbe normálnych červených krviniek a hemoglobínu, k normálnemu fungovaniu imunitného systému a k znižovaniu únavy a vyčerpania

-kyselina listová prispieva k normálnej tvorbe krvi, správnemu fungovaniu imunitného systému, znižovaniu únavy a únavy a k udržaniu normálneho stavu zubov a kostí.

-zinok prispieva k normálnemu fungovaniu imunitného systému, k udržaniu normálneho stavu vlasov, pokožky a nechtov, k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Odporúčaná spotreba:

v prípade nedostatku železa

-Vitamín C zvyšuje vstrebávanie železa a prispieva k normálnemu fungovaniu imunitného systému a zmierňuje únavu a vyčerpanie

Dávkovanie: Jedna alebo dve filmom obalené tablety denne a 1 - 2 dl tekutiny po jedle.

Zloženie: glukonát železitý, látka zvyšujúca hmotnosť tabletky (mikrokryštalická celulóza), vitamín C (kyselina L-askorbová), glukonát zinočnatý, škrob, stabilizátory (hydroxypropylcelulóza, hydroxypropylmetylcelulóza, polyetylénglykol), protispekavé látky horečnaté soli mastných kyselín, mastenec), modifikovaný škrob, farbivo (oxid titaničitý), kyselina pteroylmonoglutámová.

Množstvo účinnej látky

Účinná látka

1ks tabletky obalenej filmom

NRV1

2 ks tabletiek obalených filmom

NRV1

Vitamín C

100 mg

125%

200 mg

250%

Železo

18 mg

129%

36 mg

257%

Zinok

12 mg

120%

24 mg

240%

Kyselina listová

400 µg

200%

800 µg

400%

% referenčnej hodnoty denného príjmu pre dospelých

Aké sú príčiny a príznaky nedostatku železa?

Pri nedostatku železa sa znižuje produkcia hemoglobínu, krv nebude schopná niesť dostatok kyslíka, takže sa zníži schopnosť svalov pracovať. Ako viditeľný príznak tiež klesá bledosť, únava a duševné schopnosti človeka s nedostatkom železa. Neplodnosť ako neviditeľný príznak môže byť dôsledkom nedostatku železa. Absorpciu železa môžu znížiť výrobky obsahujúce vlákninu, fytát a oxalát, ale vitamín C a betakarotén ju zvyšujú.

Je možné sa predávkovať železom?

Nadmerný príjem železa znižuje odolnosť proti infekciám, zvyšuje rast patogénnych baktérií a znižuje využitie medi a zinku. Niektorým sa tiež navrhuje zvýšiť riziko nádorových ochorení. Užívanie nadmerného množstva železa môže spôsobiť zápchu alebo stolicu.

Môžem darovať krv ako anémiu s nedostatkom železa?

Nie.

        Skladujte na suchom mieste, chránenom pred svetlom a sálavým teplom, mimo dosahu malých detí, pri teplote nepresahujúcej 25 ° C! Doplnok výživy nie je náhradou vyváženej, zmiešanej stravy a zdravého životného štýlu! Neprekračujte odporúčaný denný príjem!

,
4

Klady
Zápory
  • Kvalitný výživový doplnok

Súvisiace produkty